DIYSAT Geliştirme Gönüllüleri

gonulluGençlerimizin uzay ve uzay teknolojisine olan meraklarını bir adım ileriye taşıyıp, yazılım ve donanım ile somut bir örnekle desteklemek adına geliştirdiğim model uydu DIYSAT projesinde, zaman içerisinde gönüllü olarak destek olan, karınca kararınca çalışmaların el birliği ile daha güzele ulaşması için emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ve hürmetlerimi sunarım.

personel2B.Serhat KÜÇÜKERDAL (Kocaeli)

Mayalar Mimarlık Gayrimenkul Geliştirme & Yenileme firması sahibi. Projede; model uydu DIYSAT’ın ilk 1U iskelet yapısı taslağının AutoCad ortamına aktarılarak lazer çıktı için kullanılacak dosyaların hazırlanması ve revizyonlarında gönüllü katılımcı olarak destek vermektedir.

personel1F.Nur AKI (İstanbul)

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uzm. Öğrt. Görv. ve aynı zamanda TAMSAT-Amatör Uydu Teknolojileri Derneği üyesi olup, sayısal İşaret İşleme konularında gönüllü katılımcı olarak destek vermektedir.

 
personel1Serenay USLU, TA2ISU 

Çevre Mühendisi. 2009’da ITUpSAT-1 ile başlayan uzay maceramızda yol arkadaşım, sevgili kızım. İlk model uydu DIYSAT taslaklarının oluşturulmasındaki “hadi yapalım” destekçim. TA2ISU çağrı işaretli lisanslı radyo amatörü olarak projenin test aşamalarında ve modül eklentilerinde gönüllü katılımcı olarak destek vermektedir.

(*) İsimler alfabetik sıralamaya göre listelenmiştir.

 

 

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı